Ödeme İptal Koşulları

Sipariş ve Hizmet İptali

Satın aldığınız hosting hizmetini başlangıcından sonraki 15 gün içinde iptal edebilirsiniz.
Satın aldığınız domain hizmeti uluslar arası domain kuralları nedeniyle iptali yada isim değişikliği yapılamamaktadır.

Diğer hizmetlerin iptali için muhasebe@bikesoft.net adresine mail atabilir yada 216-329 95 99 numaralı telefondan satış birimi ile görüşebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme size kesintisiz olarak iade edilecektir.

Kanunlarca yasak olan içeriklere sahip sitelere ait hizmetler iptal edilir, ödeme iadesi yapılmaz aynı hizmet farklı bir isimle kullanılabilir.

Ödeme Şartları

Sitede ilan edilen fiyatlara KDV dahil değildir.
Kredi kartı işlemleri 128 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak Garanti e-Ticaret sistemi üzerinden yapılmaktadır. Ödemelerinizi banka hesabımıza havale şeklinde de yapabilirsiniz.

Satış Destek

Tüm sorularınız için, 216-329 95 99 numaralı telefondan bize ulaşabilir yada satis@bikesoft.net adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Yedekleme ve Veri Güvenliği

Sunucularımızda yayınlanmakta olan tüm web sitesi ve diğer hizmetlere ait bilgiler herhangi bir sistem çökmesi veya donanım arızasına karşı düzenli olarak yedeklenmektedir. Ancak müşterilerimizin bizden aldıkları hizmet kendi sorumluluk alanlarında bulunan dosyalar hatalı değiştirilmeye veya diğer zararlara karşı yedeklenmesini ve istendiğinde geri yüklenmesini kapsamamaktadır. Sistem yedeklerinde oluşabilecek her türlü hataya karşı müşterilerin şahsi dosyalarını yedeklemeleri gerekmektedir.